Sesinoks Çelik Gayrimenkul Yapı San. Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Akış ekipmanları çözüm ortağınız…

SESİNOKS temelleri 1983 yılında Makina Mühendisi iki sınıf arkadaşının küçük bir girişimi olarak atılmıştır. Öncelikle Isıtma Soğutma ve Tesisat alanında çalışan firma 1993 yılında yeniden yapılanarak gıda, ilaç, kozmetik, kimya ve benzeri sanayilerin akış ekipmanları ile ısı transfer sistemleri konusunda gereksinimlerine cevap vermek üzere konumlandırılmıştır.

Gerek ülkemiz,gerekse yakın coğrafyamızdaki ülkelere, geniş stok olanakları, deneyimli satış ekibi ve lojistik hizmetleri ile hızlı ve doğru malzeme sunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar olan süreçte güçlü bir personel alt yapısı oluşturarak, müşteri taleplerini ilk defasında ve her defasında zamanında ve en kaliteli şekilde karşılamaya çalışmaktadır.

Sesinoks için “Kalite bir yaşam tarzıdır”. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Bu doğrultuda SESİNOKS, ISO 9001:2015 belgesine, ürünleri ise CE, GOST ve 3A sertifikalarına sahiptir. Ayrıca her ürünün malzeme özelliğini gösteren sertifikaları bulunmaktadır. Sesinoks kaliteli ürün ve hizmetleri ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Diğer Çalışmalarımız

Hakkımızda bazı bilgiler.

Sesinoks
Araştırma ve Geliştirma faaliyetlerimizden, Sertifikalarımıza, Basında hakkımızda çıkan haberlerden, Sanat için destek verdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimize kadar tüm bilgiler.
Sanayi'de Sanat

Sanayi’de Sanat

Sesinoks sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında ” SANAYİ’de SANAT “ teması ile topluma olan borcunu geri ödemek arzusundadır.

Sertifikalar

Sertifikalar

Sesinoks  ISO 9001:2015 belgesine, ürünleri ise CE, GOST ve 3A sertifikalarına sahiptir.

AR-GE

AR-GE

Ar-Ge çalışmalarımız ile tüketicilere, çevremizdeki dünyayı korurken ihtiyaçlarını karşılayan ve gerçekleştiren ürünler sunuyoruz.

Basında Biz

Basında Biz

Yazılı basında hakkımızda çıkan haberleri okuyabilir bizi daha fazla inceleyebilirsiniz.