Gösterilen sonuç sayısı: 4

Tank Temizleme Topu (Sabit Tip)

Paslanmaz çelikten imal edilen sabit tip SPRAY CIP tank temizleme topu tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır.

Teklif Al

Tank Temizleme Topu Döner Tip

Paslanmaz çelikten imal edilen Tank Temizleme Topu Döner Tip tankların iç yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılır. Çalışma prensibi temizleme yapılacak sıvının basınçla temizleme topundan püskürtülmesidir. Gıda, ilaç, kimya, tüm hijyenik ve endüstriyel uygulamalarda ileri tank temizleme sistemleri de bulunmaktadır.
Teklif Al

Jetmix Tank Temizleme Topu

Döner jet başlıklı Jetmix tank temizleme topu, olağanüstü temizlenebilirlik, daha iyi son ürün kalitesi, daha yüksek genel çıktı ve daha düşük işletme maliyetleri sağlar. Denizcilik, hijyen, biyoteknoloji ve farmasötik uygulamalar için tasarlanmıştır. 360 derece eksende dönebilen Tank Temizleme  Ekipmanı, tank içine monte edilmektedir, BSP dişli bağlantılıdır, A.316 Paslanmaz Çelik malzemeden üretilmiştir, Gıda, Kimya, İlaç ve üretim sonrası temizleme gereksinimi olan tüm sanayilerde kullanılmaktadır.

Teklif Al

Scanjet Tank Temizleme Ekipmanı

Scanjet Tank Temizleme Ekipmanı; döner jet kafası, belirli bir tank veya proses kabında 360 derecelik kapsama alanı sağlayan hijyenik bir tank temizleme makinesidir.
Teklif Al